Manželé Zemkovi, Hotel Morris Nový Bor – Svatby Morris
Manželé Popelínští, Hotel Morris Mariánské Lázně
30.7.2016
Manželé Lustigovi, Hotel Morris Nový Bor
7.7.2017

Manželé Zemkovi, Hotel Morris Nový Bor

Když si občas pročítáme recenze na různé poskytované služby, zboží či např. restaurace, tak si kolikrát říkáme, že není snad ani možné, aby vše bylo tak perfektní – jako v pohádce. My jsme se letos rozhodli pro uzavření manželství v Parkhotelu Morris Nový Bor a musíme říci, že jsme si jako v pohádce připadali.

Prostředí, výzdoba, výborné jídlo, ochota a vstřícnost personálu – prostě vše na jedničku s hvězdičkou.

Od ledna 2016, kdy jsme poprvé navštívili hotel a projevili zájem v něm uspořádat svatbu, se nám pan ředitel hotelu Stanislav Malec věnoval na 100% a řešil s námi nejmenší detaily příprav a samotné svatby. Nevzpomínáme si, že bychom museli řešit sebemenší problém, či nedostatek. Pokud jsme byli v něčem nerozhodni, tak vše bylo okamžitě vyřešeno k naší spokojenosti.

Vážený pane řediteli a milý personále. Děkujeme Vám ještě jednou za nádhernou přípravu a průběh naší svatby. Od všech svatebčanů slyšíme ještě dnes slova chvály a spokojenosti: Slovy mojí maminky: „Ještě nikdy jsme nebyla na tak nádherné svatbě, v tak krásném prostředí a tak profesionálně připravené, jako tomu bylo u Vás“.

POPTÁVKA