Svatební dort – Svatby Morris
Svatební výslužka
15.7.2019
Svatební koordinátor. Ano či ne?
17.8.2019

Svatební dort

Svatební dort ke svatbě zcela neodmyslitelně patří. Jeho krájení je součástí svatební tradice, jistě nebude chybět ani na vašich svatebních fotografiích. Těší se na něj snad všichni hosté bez výjimky. Jsou totiž velmi zvědaví nejen na to, jak jim bude chutnat, ale možná ještě o něco víc je zajímá to, jak bude vypadat. Proto jeho výběr určitě nepodceňujte.

Dnešní cukráři a cukrářky jsou skutečnými mistry v oboru a dokáží vyrobit svatební dorty, ze kterých se doslova tají dech. A to nejen při jejich konzumaci, ale také po vizuální stránce. Pokud chcete mít svatbu dokonalou ve všech detailech, dejte si s jeho výběrem záležet.

Pomůžeme vám uskutečnit vaše představy

Jestliže se rozhodnete prožít váš svatební den v našem hotelu, můžete s námi počítat také v tomto ohledu. Spolupracujeme s úžasnou paní cukrářkou, která je naprostou profesionálkou ve svém oboru. Jsme proto připraveni na obě varianty, které mohou nastat.

Tou první je ta, kdy o dortu nemáte jasnou představu a potřebujete inspiraci. V tomto případě můžete využít naší vlastní fotogalerie dortů. Najdete v ní dorty, které jsme již pro naše hosty připravovali. Pokud vám nějaký z nich padne do oka, budete jej mít ve váš svatební den připraven.

Druhou variantou je ta, kdy máte o vašem svatebním dortu zcela jasnou představu, zbývá ji jen realizovat. Samozřejmě ani to pro nás není problém. V tomto případě nám bude stačit váš vlastní návrh svatebního dortu. Podle toho jej naše paní cukrářka vyrobí.

A protože je pro nás důležité, abyste byli s výsledkem maximálně spokojeni, máme pro vás další služby navíc. Připravíme pro vás ochutnávku, která je samozřejmě zdarma a také od nás dostanete na naši paní cukrářku přímý kontakt. Vše tak budete domlouvat přímo s ní. Ušetříme vám nejen čas strávený zbytečnou komunikací přes prostředníka, ještě navíc získáte jistotu, že bude váš svatební dort opravdu takový, jak si ho představujete.

Popusťte uzdu vaší fantazii

A protože fantazii se meze nekladou, nemusíte se bát uskutečnit vaše přání ani vy. Věřte, že u nás není problém vyrobit dorty nejrůznějších tvarů, velikostí, barev, chutí atd. Trendů je mnoho, záleží proto jen na vás, zda toužíte po dortu, který bude vypadat luxusně, elegantně nebo naopak třeba ležérně a přesto slavnostně.