Svatební koordinátor. Ano či ne? – Svatby Morris
Svatební dort
1.8.2019

Svatební koordinátor. Ano či ne?


Prožijte svůj svatební den naplno

Přání každé nevěsty i ženicha je jasné. Přejí si, aby jejich svatební den, proběhl přesně podle jejich představ.

Není třeba zdůrazňovat, že se jisté formě nervozity neubrání ani jeden z nich. Proč si ji tedy zbytečně přidělávat, když můžete využít pomoci profesionála, který se za vás o vše důležité postará.


Využijte zkušeností svatebního koordinátora

Dojem, který si všichni zúčastnění ze skvěle připraveného svatebního dne zapamatují, by se měl nést v pohodovém a romantickém duchu. Novomanželé, jejich rodiny i hosté, by si měli užít vzájemné přítomnosti a vychutnat si den, kdy si zamilovaný pár slíbí společnou budoucnost v dobrém i zlém.

Aby byl výsledek dokonalý, je třeba připravit a zkoordinovat celou řadu praktických věcí. A ty se vyplatí začít řešit s předstihem. Svatební koordinátor mnohdy začíná plánovat a zařizovat už několik měsíců či týdnů před svatbou. Jeho cíl je jediný. Vše musí být připraveno do posledního detailu a klapnout na jedničku.

Zkušený svatební koordinátor zvládne vše nejen dokonale připravit, ale také celou řadu věcí předvídat. Pokud by se objevily jakékoli komplikace, vyřeší je. Díky svým zkušenostem má v hlavě hned několik scénářů a variant.

Má také spoustu kontaktů. Pokud by se tedy stalo například to, že na poslední chvíli nedorazí vaše vizážistka nebo fotograf, ví komu rychle zavolat. A to je jen malý příklad. Práce svatebního koordinátora vám ušetří několik týdnů vašeho času.


Nezařizujte, šetřete si energii na svatbu

Na místě nejsou ani obavy spojené s tím, že nebudete mít celou akci pod kontrolou. Právě naopak.

S pomocí koordinátora si můžete naplánovat svatbu do nejmenších detailů. Zároveň budete mít o veškerém dění aktuální přehled. Jen s tím rozdílem, že realizace nebude ležet na vašich bedrech. A věřte, že tenhle rozdíl hraje zásadní roli. Určitě ji nakonec velmi oceníte.

Svatební koordinátor nejen, že ušetří váš čas, nervy a energii, ale šikovný svatební koordinátor vám dokáže ušetřit i finance. Mějte vaši svatbu spojenou jen s těmi nejpříjemnějšími vzpomínkami, netrapte se s přípravami.