Svatební obřad v hotelu nebo na zahradě? – Svatby Morris
Zkušený svatební fotograf je doslova požehnáním
16.6.2019

Svatební obřad v hotelu nebo na zahradě?

Svatební obřad na zahradě Hotelu Morris****


Pokud jste si oba jistí, může být svatba rozhodnutím okamžiku. Naplánovaní samotného obřadu, je ale dobré dělat s chladnou hlavou. Pokud váháte mezi obřadem v hotelu nebo na zahradě, pak si obě varianty v klidu promyslete. Obojí má své kouzlo a výhody. Každému ale bude vyhovovat něco jiného.

Obřad v hotelu má samozřejmě hned několik výhod. Nepřekvapí vás počasí, ani roční doba. Nemusíte se obávat dlouhotrvajícího deště ani malé přeháňky.

Při obřadu na zahradě v tomhle ohledu jistotu nemáte. Je tedy dobré plánovat jej převážně na letní měsíce. Když se ale počasí vydaří, má takový obřad své kouzlo. Navíc je to také skvělé místo pro vaše svatební fotografie. Na druhou stranu ani svatební fotografie z hotelových prostor nebudou zklamáním. Hotely Morris disponují opravdu luxusně vyzdobenými místy, ať už to jsou salónky, hotelové terasy a další, ze kterých na vás bude dýchat noblesní atmosféra.


Hotel nabízí veškerý dostupný komfort

Profesionální personál je samozřejmostí Hotelů Morris. Můžete se na něj spolehnout, tito zkušení lidé připravují a realizují nejrůznější typy slavnostních událostí velmi často. Nemusíte si lámat hlavu ani s výběrem nejvhodnějšího menu. Připravíme pro vás ty nejvybranější pokrmy.


Obřadní síň v Hotelu Morris****

V Hotelech Morris máte možnost přijít si vybrané menu ochutnat. Víte tak naprosto přesně, zda jste vybrali správě a případně můžete vaše rozhodnutí ještě změnit. V hotelu navíc využijete zároveň i jeho zázemí, které se ve svatební den jistě hodí.

Jsou vám k dispozici hotelové služby, ke kterým patří kadeřník, masáže atd. A v neposlední řadě jej využijete k ubytování vašich svatebních hostů, což znamená, že si celou událost můžete společně dosyta užít. I svatební apartmá bude určitě vypadat naprosto úchvatně. Vy, rodina i hosté jistě ocení čas ušetřený o zbytečné přesuny z místa na místo.


Zahrada je romantickou, i když náročnou volbou

Obřad na zahradě pro vás bude v mnoha ohledech více náročný. Nebude spjatý s takovým pohodlím, které máte zaručeno v hotelu. Pokud jste ale snílci, kteří nepotřebují mít vše úplně naplánováno, pak zvolte zahradu. Každopádně však zvažte pomocnou ruku některé zkušené svatební agentury. Abyste místo svatebních radovánek neřešili pouze praktické věci a vychutnali si váš den naplno.