Svatební výslužka – Svatby Morris
I svatební zábavu se vyplatí naplánovat
29.6.2019
Svatební dort
1.8.2019

Tradiční výslužku ocení všichni


Pokud milujete tradice, pak je jistě chcete dodržet také na vaší svatbě. Krásných tradic je samozřejmě celá řada a nemusíte je nutně zakomponovat do svatebního dne všechny. Přesto jsou některé velmi oblíbené a byla by velká škoda, kdyby na vaší svatbě chyběly. K těm, které naprosto jistě ocení všichni svatebčané, patří také výslužka. Je to velmi logické, protože kromě dojemných i veselých zážitků si hosté odnesou buď něco dobrého na zub, případně nějaký malý dárek na památku. A to je přece velmi pěkná tradice, tak proč se o ni připravit.

Jestliže se vám myšlenka výslužky zamlouvá, promyslete si, které její variantě dáte přednost. Tradice je totiž možné zachovávat a přesto si je maličko upravit. Hlavní myšlenka by však měla zůstat stále stejná. Obdarovat nějakou malou pozorností ty, kteří s vámi strávili pro vás tak moc důležitý den, kterým svatba bezesporu je.

V případě, že chcete výslužku pojmout spíše v modernějším stylu, věnujte svatebním hostům nějaký drobný dárek. Může se jednat o různé věci, které budou mít s vaší svatbou nějakou spojitost. Například fotografie, speciálně vyrobené jmenovky pro hosty, vázičky, soli do koupele v ozdobných nádobách, malé lahvičky s kvalitním alkoholem, doutníky. Možností je opravdu hodně. Velmi záleží na tom, zda chcete výslužku pojmout prakticky, netradičně, ve vtipném duchu atd.


Výslužka je milou formou poděkování

Samozřejmě nemusíte všem hostům věnovat stejné věci. Některé hosty berete jako součást vaší rodiny, jiní hosté mohou být například vaši spolupracovníci. Jinou výslužkou mohou být obdarovány ženy, jinou muži atd. Proto není vůbec na škodu, mít připraveny různé typy balíčků s malou pozorností.

Jestliže se vám však tohle všechno řešit nechce, pak jsou velmi vhodným typem výslužky klasické koláčky. Možná také proto patří k jedné z neoblíbenějších variant výslužek.


Nechte si výslužku upéct od nás

Abychom vám ušetřili starosti s jejich sháněním, můžeme je pro vás upéci přímo u nás a následně je také vložit do ozdobných košíčků. Záleží na vás, zda využijete košíčky, které máme k dispozici, nebo máte vlastní, do kterých vám koláčky naaranžujeme.

Dalším krokem, se kterým vám také velmi rádi pomůžeme, je rozhodnutí, kdo bude výslužku rozdávat. Zda ji budete rozdávat vašim hostům jako novomanželé vy sami, nebo využijete našeho milého personálu, který výslužku předá hostům při odchodu z našeho hotelu.