I svatební zábavu se vyplatí naplánovat – Svatby Morris
Zkušený svatební fotograf je doslova požehnáním
16.6.2019
Svatební výslužka
15.7.2019

I svatební zábavu se vyplatí naplánovat


Prskavková show, Hotel Morris****


Svatební den je vždy naprosto jedinečným zážitkem, protože každý obřad i následná zábava jsou neopakovatelné. Nejočekávanějším okamžikem je samozřejmě samotný manželský slib, ale novomanželé, jejich rodiny i hosté se těší na celý den. Proto je třeba předem naplánovat zábavu, kterou chcete se svými nejbližšími prožít.

Vyhnete se tak okamžikům, kdy by se vaši hosté mohli začít nudit. Spontánní zábava je samozřejmě vždy osvěžující a vítaná, určitě ale nevydrží dlouhé hodiny. A pak už je většinou pozdě na to, začít narychlo vymýšlet nějaký smysluplný program. Proto je velmi moudré mít jej alespoň trochu promyšlený.

Ještě moudřejší a navíc prozíravější však je celý program dopředu perfektně naplánovat a zařídit. Pak už se ve váš svatební den nemusíte o nic starat, stačí se jen těšit a bavit.

Přece jen většina svateb probíhá skutečně po celý den, tedy i program, který následuje po obřadu, velmi často pokračuje až do večera, nezřídka kdy do ranních hodin. Myslete tedy na průběh celého vašeho svatebního dne s předstihem. Jistě se těšíte na zábavu, kterou si užijí všichni přítomni.

K tomu se skvěle hodí naplánovat nejrůznější aktivity. Zvyšujete tak pravděpodobnost, že si každý přijde na své a bude právě na vaši svatbu ještě dlouho vzpomínat.


Využijte našeho svatebního specialisty

V našem hotelu pořádáme svatby pravidelně. Měli jsme si tak možnost ověřit, že bez nějaké vize a příprav, se zábava udržuje jen velmi těžko. Proto jsme vám i v tomto plně k dispozici.

Kromě nejrůznějších služeb týkajících se vašeho svatebního dne, jež vám dokážeme zprostředkovat, je pro vás připraven také náš svatební specialista. Ten vám aktivně pomůže s tvorbou zábavného programu. Nechybí mu fantazie, ani zkušenosti.

Na těch nejvydařenějších svatbách se osvědčil například zábavný kvíz o novomanželích, pouštění balónků s přáními, prskavková show, i tolik žádaný ohňostroj. Velmi oblíbený je také fotokoutek, ve kterém vznikají neformální, vtipné a především originální fotografie.

Společně si také můžete vychutnat slideshow z vašich fotografií z obřadu. Možností je samozřejmě celá řada. Záleží jen na vás, kterým aktivitám, hrám a zábavě dáváte přednost.

Ať už se rozhodnete pro cokoli, budeme jen rádi, pokud využijete našich zkušeností, rad i pomoci s realizací vašeho svatebního programu.